Adres Merkez Mah. Şehit Barbaros Yalçın Sok.
No:5 Kağıthane / İSTANBUL
Adres +90 212 347 49 55
Adres +90 212 347 49 47
Adres info@pozitifiletisim.com

KURUMSAL
Hakkımızda

1996 yılında Atayar İletişim adıyla Antalya‘da kurulan firmamız, 2003 yılında hizmetlerini tüm ülke çapına yayabilmek ve sektör gelişmelerini yakından takip edebilmek amacıyla merkez ofisini sektörün kalbi İstanbul’a taşımaya karar vermiştir. 2003 Haziran ayındaki bu değişimle şirket Pozitif İletişim ismini alarak hizmetlerine devam etmektedir.

Ulusal ve uluslararası fuar, kongre, seminer, konferans, stand alanları, toplantı, ürün lansmanları, sergi, düğün ve kokteyllerde ihtiyaç duyabileceğiniz ses, ışık ve görüntü sistemleri konusunda kiralama hizmeti veren firmamız sürekli yenilenen ekipman skalası ve uzman kadrosuyla sektörün önemli firmaları arasında yer almaktadır. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri sürekli olarak izleyerek özellikle görüntü sistemleri konusunda alternatif sistemler getirerek kiralama sektöründe farklılığı yakalamıştır.

İlaç, otomotiv, elektronik, tekstil, inşaat, reklam ajansları, mimarlık-stand firmaları gibi çok çeşitli sektörlerin önde gelen şirketlerine hizmet veren firmamız, 7/24 ulaşılabilir kadrosuyla kurumsal çözüm ortağı olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. İsmimizden aldığımız enerjiyi hizmet kalitemizle birleştirerek dinamik bir yapı oluşturmak ve çözüm odaklı hizmete geliştirmek temel prensibimizdir.


Ekibimiz

Sadece teknolojiye yatırım yapmak yetmez, hizmet kalitemizi belirleyen en önemli faktörlerden biri personel kalitemizdir. Her biri konusunda uzman personellerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve doğru çözümleri bulmak için eğitilmişlerdir. Pozitif İletişim olarak ekibimizin eğitimi ve kişisel gelişimlerine yatırım yapmaktayız. Biliyoruz ki son teknoloji ürünleri ancak uzman bir ekiple kullanırsak başarılı organizasyonlara imza atabiliriz.
Copyright 2013 - Pozitif İletişim Turizm LTD. ŞTİ.